Darmowa wysyłka już od 100 zł

Czas realizacji zamówienia 

 

Przy każdym produkcie podany jest przybliżony termin wysyłki, liczony w dniach roboczych od momentu potwierdzenia Zamówienia przez pracownika sklepu. Podany termin dostawy uzależniony jest od magazynu, w którym produkt się znajduje lub dostępności u producenta. 

Jeżeli Zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów dostawy. Przy wyborze płatności przelewem, powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.


TERMIN OTRZYMANIA PACZKI PO OPŁACENIU ZAMÓWIENIA = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

Termin realizacji (wysyłki)  towarów w www.Motoakces.pl:

 • Realizacja w ciągu 24 h.: Dla towarów oznaczonych termin realizacji wynosi 24 godziny (jeden dzień roboczy) od momentu otrzymania zapłaty i przekazania do realizacji. Jeżeli zamówienie obejmuje większą ilość egzemplarzy termin realizacji może ulec wydłużeniu ze względu na konieczność sprowadzenia dodatkowych sztuk od dostawcy.
 • Realizacja w ciągu 1-3 dni roboczych: Dla towarów oznaczonych termin jest dłuższy ze względu na konieczność sprowadzenia go od naszego dostawcy lub producenta.
 • Sprowadzany na zamówienie:  Dla towarów oznaczonych “sprowadzany na zamówienie”, termin realizacji ma wyłącznie charakter orientacyjny. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców i wówczas informujemy o terminie dostawy.

 Czas dostawy określony przez kurierów od momentu przekazania paczki wynosi:

   • Poczta Polska:  3 dni robocze,
   • Kurier: 1-2 dni robocze,
   • Paczkomaty In Post: do 2 dni roboczych.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping