Darmowa wysyłka już od 100 zł

Głośnik dla Ciebie

Nie skłamiemy jeśli napiszemy, że muzykę kocha każdy z nas. Umila nam każde spotkanie, imprezę czy też wyjazd.

Zadbajmy o to by muzyka była wokół nas zawsze i wszędzie 🙂 Rewelacyjnie sprawdzi się w tym wypadku głośnik bluetooth. 

Głośniki bezprzewodowe bluetooth to urządzenia, umożliwiające odtwarzanie muzyki lub dźwięku z różnych urządzeń np. smartfona czy laptopa za pośrednictwem technologii Bluetooth. Oznacza to, że mogą połączyć się bezprzewodowo z urządzeniem źródłowym za pomocą sygnału Bluetooth. Takie rozwiązanie umożliwia przesyłanie dźwięku bez użycia kabli.

Głośnik bezprzewodowy firmy Hoco

Przetworniki bezprzewodowezazwyczaj przenośne i mają wbudowaną baterię. Można je zatem łatwo przenosić i używać w różnych miejscach. Wiele z nich ma również funkcję wbudowanego mikrofonu. Umożliwia to używanie ich jako zestawu głośnomówiącego podczas rozmów telefonicznych. 

Obecnie megafony bezprzewodowe bluetooth są popularne ze względu na swoją wygodę i łatwość użycia. Nie wymagają użycia kabli i nie są ograniczone do działania w pobliżu źródła zasilania. 

Aby uzyskać lepszą, bardziej intensywną jakość dźwięku można je również łączyć w trybie stereo. 

Podsumowując tuby bluetooth są bardzo wszechstronne i mogą być używane w wielu sytuacjach w domu, na imprezach, w trakcie podróży. Niektóre z nich mogą być także odporne na warunki atmosferyczne. Można je wówczas zabrać ze sobą na plażę, basen czy kemping. 

Bardzo fajnym rozwiązaniem stało się używanie głośnika bluetooth również w pracy. Głównie chodzi tu o zajęcia fitness, zumby itp. Prowadzący bez problemu mogą przenosić sprzęt z sali do sali nie szukając kontaktów 😉

Na stronie www.motoakces.pl znajdą Państwo głośniki m.in. takich firm jak : Kaku, Awei, Borofone i wiele innych. 

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping