Darmowa wysyłka już od 100 zł

Lepiej na kablu czy bez ? oto jest pytanie …

Kto lubi słuchać muzykę ?

Myślimy, że większość z nas jej słucha począwszy od klasyki, rocka, bluesa, popu czy techno. Słuchamy jej w domu, w trasie, na spacerze czy podczas uprawiania sportów.

Gatunków muzycznych jest wiele tak i wiele jest różnych słuchawek :  nauszne / nagłowne, douszne / kanałowe czy też kostne.

Słuchawki możemy również podzielić na te klasyczne przewodowe podłączane na kablu, a także na bezprzewodowe czyli na tzw. bluetooth. 

Bezprzewodowe połączenie bluetooth umożliwia cieszenie się muzyką bez konieczności stosowania “kabelka” czyli … nic się nie pląta, nic się nie rozpina. Nie mamy żadnego ograniczenia jeśli chodzi o długość, możemy oddalić się od telefonu bez obawy, że musimy trzymać go wciąż w dłoni. 

Ponadto estetyczne opakowania umożliwiają ich ładowanie niemniej dla niektórych może być to ich wada. Niestety jeśli pojemność baterii będzie niska to słuchawki szybko się rozładują. 

Kolorystyka słuchawek jest raczej stonowana większość występuje w bieli i czerni niemniej zdarzają się intensywniejsze kolory jak czerwień czy niebieski. 

Słuchawki Hoco bezprzewodowe

Połączenie na standardowym kablu zapewnia zdecydowanie stabilniejsze połączenie bez zakłóceń. Jakoś dźwięku przy tego typu słuchawkach jest w większości przypadków zdecydowanie lepsza.

Słuchawki przewodowe nie rozładują się w związku z czym zapewniają ciągłość użytkowania. 

Jak widać zarówno jeden typ jak i drugi ma swoje wady i zalety. 

Przed zakupem na pewno należy zastanowić się do czego i w jaki sposób będziemy je używać. Jeśli będzie to np. aktywność fizyczna – wówczas lepiej sprawdzą się słuchawki bezprzewodowe, z kolei jeśli np. praca przy biurku – myślę, że spokojnie wystarczą w ty wypadku słuchawki przewodowe. 

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping