Wysyłka w następny dzień roboczy
Szkło hybrydowe Bestsuit Flexible

Posiadasz smartwatch ?

Szkła ochronne na smartwatch są dobrym sposobem, aby zabezpieczyć ekran swojego urządzenia przed uszkodzeniami, zarysowaniami i zabrudzeniami. 

Szkło działa bowiem jak dodatkowa warstwa na ekranie smartwatcha. Chroni go od zarysowań, uderzeń i innych mechanicznych uszkodzeń. Zapobiega również odbijaniu się światła co może poprawić widoczność ekranu w jasnym świetle. 

Dostępne są różne rodzaje szkieł takie jak hartowane, mineralne czy po prostu folie ochronne. Najpopularniejsze z nich to szkła hartowane gdyż to one są najbardziej odporne na uszkodzenia. 

Szkło hybrydowe Bestsuit Flexible

Wybierając szkło ochronne zwróć uwagę na jego grubość. Grubsze szkła oferują lepszą ochronę, ale mogą wpływać tym samym na czułość ekranu dotykowego. 

Ponadto szkła mogą występować w różnym wykończeniu. Mogą być przeźroczyste, matowe albo też antyrefleksyjne. Wybór zależy oczywiście od naszych preferencji i upodobań. 

Pamiętaj także, że modele smartwatch-y mają różne rozmiary ekranów oraz kształty więc ważne jest aby wybrać odpowiednie szkło do swojego urządzenia. 

Warto zainwestować w szkło ochronne, ponieważ może to znacznie wydłużyć żywotność ekranu smartwatch-a, oszczędzając koszty ewentualnej naprawy lub wymiany ekranu. 

Pamiętaj jednak, że szkło jest jedynie dodatkową warstwą i nie stanowi całkowitej ochrony przed każdym rodzajem uszkodzenia. 

 

Zapraszamy na stronę www.motoakces.pl – pomożemy w doborze szkła 🙂 

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping