Darmowa wysyłka już od 100 zł
Uchwyt selfie z pilotem na bluetooth.

Uwaga pstryk !

Uchwyt selfie, znany również jako selfie stick, to przenośne urządzenie służące do trzymania smartfona lub aparatu fotograficznego w celu wykonania samozdjęć (selfie) lub zdjęć grupowych. Uchwyt selfie jest zazwyczaj teleskopowy, co umożliwia wydłużenie odległości pomiędzy aparatem a osobą wykonującą zdjęcie, co pozwala na lepsze ujęcia i włączenie większej liczby osób na zdjęcie.

Uchwyty selfie są popularne wśród osób podróżujących, turystów i osób korzystających z mediów społecznościowych. Pomagają one w uzyskaniu lepszych kadrów, umożliwiają robienie zdjęć z niezwykłymi tłem, a także zwiększają stabilność aparatu, co wpływa na jakość zdjęć.

Istnieje wiele różnych rodzajów uchwytów selfie dostępnych na rynku, z różnymi funkcjonalnościami i cechami. Oto kilka popularnych rodzajów uchwytów selfie:

  1. Standardowy uchwyt selfie. Jest to podstawowy model uchwytu selfie, zazwyczaj składany i teleskopowy. Może być wykorzystywany do wydłużenia zasięgu aparatu i wykonania lepszych selfie lub zdjęć grupowych.

  2. Uchwyt selfie z pilotem Bluetooth. Ten rodzaj uchwytu selfie ma wbudowany pilot Bluetooth, który pozwala na zdalne sterowanie aparatem w smartfonie. Umożliwia to łatwe robienie zdjęć bez potrzeby korzystania z autodzemu lub ustawiania samowyzwalacza.

  3. Uchwyt selfie z lampką do selfie. Niektóre uchwyty selfie mają wbudowaną lampkę do selfie, która daje dodatkowe źródło światła przy wykonywaniu zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. To przydatne, zwłaszcza w pomieszczeniach lub w nocy.

Zestaw / uchwyt selfie z pilotem na bluetooth tripod czarny SSTR-12
Uchwyt selfie z lampą pierścieniową.

4. Uchwyt selfie z trójnogiem. Ten rodzaj uchwytu selfie ma dodatkową funkcję trójnogu, który pozwala na stabilne ustawienie aparatu na płaskiej powierzchni. Może być wykorzystywany do robienia zdjęć lub nagrywania wideo bez trzymania urządzenia.

5. Uchwyt selfie wodoodporny. Jeśli planujesz korzystać z uchwytu selfie podczas aktywności wodnych, taki jak nurkowanie, pływanie czy surfowanie, warto rozważyć uchwyt selfie wodoodporny. Są one zazwyczaj wykonane z wodoodpornych materiałów i zapewniają ochronę przed wilgocią i zanurzeniem w wodzie.

 

To tylko kilka przykładów rodzajów uchwytów selfie dostępnych na rynku. Istnieje wiele innych modeli i wariantów, które oferują różne funkcje i możliwości. Wybór odpowiedniego uchwytu selfie zależy od twoich preferencji i potrzeb.

Zerknij do nas na www.motoakces.pl

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping