Darmowa wysyłka już od 100 zł
Wideorejestrator samochodowy

Bezpieczniej z kamerą

Wideorejestrator, zwany również jako rejestrator jazdy lub kamera samochodowa. To urządzenie elektroniczne służące do nagrywania wideo podczas jazdy samochodem. Jest ono montowane na desce rozdzielczej, na przedniej szybie lub w innych strategicznych miejscach wewnątrz pojazdu. 

Głównym celem wideorejestratora jest rejestrowanie zdarzeń drogowych, takich jak kolizje, wypadki, incydenty czy agresywne zachowanie innych kierowców. Nagrania z kamery mogą być użyteczne jako dowody w przypadku wypadków samochodowych, sporów o ubezpieczenia oraz badań wypadków drogowych. Mogą pomóc w identyfikacji sprawców i rozwiązaniu sporów drogowych.

Wideorejestrator samochodowy

Wideorejestratory są zazwyczaj wyposażone w kamerę wideo, mikrofon, wyświetlacz LCD oraz pamięć masową. Na niej zapisywane są nagrania. Niektóre modele posiadają również wbudowany GPS. Umożliwia on rejestrowanie danych o lokalizacji i prędkości pojazdu.

Planujesz wyjazd na czerwcówkę lub zbliżające się wakacje ? Zastanawiasz się nad zakupem wideorejestratora ? 

To może być dobry pomysł. 

Kamera przydatna jest w wielu aspektach:

  • Dzięki niej możesz rejestrować całą podróż, co może być świetnym sposobem na dokumentowanie atrakcji turystycznych, krajobrazów i wspomnień z wakacji. 
  • Tak jak zostało powyżej wspomniane świetnie sprawdzi się na drodze podczas wypadków i kolizji. Nagrania mogą posłużyć przy ustalaniu winy i rozstrzyganiu roszczeń ubezpieczeniowych. 
  • Niektóre z rejestratorów pozwalają na monitorowanie parkingu. Nagrywają podczas postoju samochodu. To przydatne, gdy chcesz mieć pewność, że nikt nie uszkodzi samochodu lub nie próbuje się do niego włamać. 

Decyzja o zakupie kamery samochodowej zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji niemniej warto rozważyć opcję zakupu takiego urządzenia 🙂

Wideorejestratory na www.motoakces.pl

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping