Darmowa wysyłka już od 100 zł
Etui wodoodporne z zabezpieczeniem.

Odpowiednie zabezpieczenie

Podczas wakacji, zwłaszcza jeśli planujesz spędzać dużo czasu na plaży, basenie czy też innych wodnych atrakcjach zadbaj o swój sprzęt. Etui wodoodporne na telefon może być świetnych dodatkiem, aby chronić urządzenie przed zalaniem. 

Przede wszystkim przed zakupem upewnij się, że etui jest kompatybilne z modelem telefonu, który posiadasz. Dotyczy to również innych urządzeń: kamerek czy aparatów. Niektóre etui mają ograniczenia co do wielkości ekranu lub dostępu do przycisków.

Ponadto zwróć uwagę jaką ocenę wodoodporności posiada. Szukaj etui, które ma co najmniej ocenę IP68. Oznacza to bowiem, że jest całkowicie zanurzalne w wodzie na określoną głębokość przez określony czas. 

Cenną informacją będzie również kwestia ochrony przed kurzem i piaskiem. Niektóre etui mają specjalne uszczelki i pokrywy, które zapobiegają dostawaniu się owych drobinek. 

Ważną kwestią jest również kwestia wygody / użytkowania. Sprawdź czy etui umożliwia łatwy dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. 

Dodatkowe elementy futerału też będą jego atutem. Niektóre z nich posiadają pasek na ramię, smycz czy miejsce na przechowywanie kart płatniczych lub kluczy.

Etui Spigen waterproof

Nie zwlekaj i zaglądaj na naszą stronę www.motoakces.pl – ETUI WODOODPORNE 🙂

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping